TO SMO MI

RADIJSKI PROGRAM

5.00-9.00
dobro jutro

10.00-15.00,
dobro dopoldne

15.00-19.00,
dobro popoldne

20.00-23.00,
dober večer

23.00-5.00,
štajerska noč

VODSTVO

Valerija Motaln

Odgovorna urednica Radia Rogla

“Živim svoje sanje.”

Vojko Gačnikar

Glasbeni urednik Radia Rogla

“Živim svoje sanje.”

Še ne vemo kdo

Vodja marketinga

“Denar je najpomembnejše orodje v današnjem življenju.”

MODERATORJI

Iztok Kranjc

Moderator

Goran Obradovic

Moderator

Mojca Kos

Moderatorka

Mojca Kos

Moderatorka

Iztok Kranjc

Moderator

Iztok Kranjc

Moderator

Iztok Kranjc

Moderator

Goran Obradovic

Moderator

Mojca Kos

Moderatorka

Mojca Kos

Moderatorka

Iztok Kranjc

Moderator

Iztok Kranjc

Moderator

NOVINARJI

Iztok Kranjc

Moderator

Goran Obradovic

Moderator

Mojca Kos

Moderatorka

Mojca Kos

Moderatorka

Iztok Kranjc

Moderator

Iztok Kranjc

Moderator

Iztok Kranjc

Moderator

Goran Obradovic

Moderator

Mojca Kos

Moderatorka

Mojca Kos

Moderatorka

Iztok Kranjc

Moderator

Iztok Kranjc

Moderator

DRUGI SODELAVCI

Iztok Kranjc

Moderator

Goran Obradovic

Moderator

Mojca Kos

Moderatorka

Mojca Kos

Moderatorka

Iztok Kranjc

Moderator

Iztok Kranjc

Moderator

Iztok Kranjc

Moderator

Goran Obradovic

Moderator

Mojca Kos

Moderatorka

Mojca Kos

Moderatorka

Iztok Kranjc

Moderator

Iztok Kranjc

Moderator

VEČ O RADIU ROGLA

RADIO ROGLA je del skupina NOVICE, ki že tretje desetletje združuje priljubljene in dobro poznane regionalno lokalne medije, v tiskani, elektronski in radijski obliki.
Regionalni RADIO ROGLA, 5 lokalnih časopisov (NOVICE, CELJAN, ROGAŠKE NOVICE, BISTRIŠKE NOVICE, ŠENTJURSKE NOVICE) in regionalni spletni portal www.novice.si.
Naši poslušalci in bralci nas imajo radi, ker smo jim blizu, nam zaupajo in nas poznajo že vrsto let. Poslušajo in berejo nas v velikem delu Savinjske statistične regije in delu Podravske, skratka v največjem delu Štajerske. Skupaj imamo 52.000 bralcev, 74 tisoč poslušalcev na teden, spletni portal pa mesečno beleži do 200 tisoč ogledov.

To je ta dober občutek. RADIO ROGLA
Mestni časopis CELJAN (tednik)
Lokalni časopis NOVICE (tednik)
Lokalni časopis Rogaške NOVICE (tednik)
Lokalni časopis ŠENTJURSKE NOVICE (občasnik)
Lokalni časopis BISTRIŠKE NOVICE (mesečnik)
Spletni portal www.novice.si

RADIO ROGLA  je najbolj poslušan radio med Celjem in Mariborom. Radijska ciljna skupina je aktivna populacija, torej 25+ na Štajerskem. Izbrana pop glasba, moderna radijska shema s kratkimi govornimi vhodi moderatorjev.
Ena največjih primerjalnih prednosti radia so hitre, raznolike regionalne informacije z vseh področij življenja.
Te zagotavlja z eno največjih lokalnih novinarskih mrež na Štajerskem.

KONTAKTI

Direktor NOVICE, d.o.o.
Tomo Peničtomo.penic@novice.si,
03 757 45 12
Odgovorna urednica Radia Rogla:
Valerija Motaln
, urednica@radiorogla.si,
03 757 45 14
Glasbeni urednik Radia Rogla:
Vojko Gačnikarvojkog@novice.si,
03 757 45 17

Moderatorji
Peter Klimapeter.klima@novice.si
Iztok Krajnciztok.krajnc@radiorogla.si
Mojca Kosmojca.kos@radiorogla.si
Nejc Mihelaknejc.mihelak@radiorogla.si
Franjo Kropejfranjo.kropej@radiorogla.si
Lučka Klajnelucka.klajne@radiorogla.si
Alenka Vodušekalenka.vodusek@radiorogla.si
Alja Tihle Hrenalja.tihle@radiorogla.si
Blaž Švabsvabblaz@gmail.com
Aleš Mrzdovnikalesm@novice.si
Darja Gajšekdarja.gajsek@radiorogla.si
Goran Obradović
Gregor Kolar
Mateja Zakelšek

Novinarji
Jure
 Mernik, novinar@novice.si
Nina Krobat
nina.krobat@radiorogla.si
Nejc Mihelaknejc.mihelak@radiorogla.si
Bojana Petelinšek
bojanap@novice.si
Zala Motalnzala.motaln@radiorogla.si
Primož Škerl,primoz.skerl@celjan.si
Uroš Urlep,uros.urlep@celjan.si
Barbara Furman,barbara.furman@novice.si

Produkcija
Jure Klimajure@radiorogla.si
Gregor Sevšekgregor.sevsek@radiorogla.si
Miran Furmanprodukcija@novice.si

Poslovni sekretarki
Metka Hrovat, Lili Slatinek, novice-radiorogla@siol.net
Računovodstvo
Breda Konecracunovodstvo@novice.si

KONTAKTI in IZPOSTAVE

Radio Rogla Slovenske Konjice
Novice, d.o.o.
Škalska 7
3210 Slov. Konjice

telefon 03 757 45 10
telefaks 03 757 45 21
email: novice-radiorogla@siol.net.

Transakcijski račun: 0510-0801-5266-046 (Abanka)
Davčna številka: SI44103743

Delovni čas za stranke: od ponedeljka do petka med 8. in 16. uro

Lokalna uredništva
Radio Rogla Slovenska Bistrica; Romihova 77, 2310 Slov. Bistrica; 02 843 01 80 bistriske.novice@novice.si;
Radio Rogla Rogaška Slatina; Zdraviliški trg 1, 3250 Rogaška Slatina; 03 581 60 00; tajnistvo@rogaskenovice.si
Radio Rogla Celje; Miklošičeva 5, 3000 Celje; 03 428 16 60; nejc.mihelak@radiorogla.si
Radio Rogla Šentjur; 3230 Šentjur
urednistvo@sentjurskenovice.si

Oglaševanje na Radiu Rogla
Vse o oglaševanju pri nas oglejte TUKAJ.
Pomagali vam bodo tudi naši sodelavci:
Peter Klima, peter.klima@novice.si,
031 613 319
Jasna Gačnikar, jasnag@novice.si,
031 613 318
Alenka Vodušekalenka.vodusek@radiorogla.si,
031 646 252
Aleš Gaber, ales.gaber@radiorogla.si,
031 524 125
Laura Vrečko, laura.vrecko@novice.si,
031 692 633
Mojca Janežič, mojca.janezic@novice.si,
041 321 931
Karmen Cvirn, karmen.cvirn@rogaskenovice.si
031 633 841
Vesna Lejič Mlakar, vesna.lejic@celjan.si
031 864 282